Turgutlu’da Spor ve Spor Salonu Anlayışınız Değişrcek

  • Albümün Tarihi: 16 Eylül 2021
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

İDDİA EDİYORUZ…!

TURGUTLU’DA SPOR VE SPOR SALONU ANLAYIŞINIZ DEĞİŞECEK

Turgutlu’da spor salonu işletmeciğine uzun zamandır yön veren BULLS GYM 2. Şubesini Atatürk Bulvarı üzerine açıyor. Turgutlu’da profesyonel antrenörler eşliğinde Yılmazlar Mahallesi Güneş Sokak üzerindeki salonun da devam eden BULLS GYM istikrarlı büyüme noktasında dev bir adım attı. Artık BULLS GYM ve BULLS GYM PLUS size tek kart ile iki salonda çalışma imlanı sunacak.

2.Şubesini Atatürk Bulvarı üzerine açacak olan işletme  (Anadolu Bank Yanı)  iki şubede toplam 1400 m2 kapalı alana sahip olacak. BULLS GYM Turgutlu’ya “Daha Fit, Daha Sağlıklı, Daha Güçlü” sloganı ile bir çok yeniliği spor severlerle buluşturcak.

İşte BULLS GYM PLUS’ın O Yeniliklerden Bazıları;

-BULLS GYM Plus Kafe Restoran  (Sporcu Beslenmesi, Fit Menüler) Ayrıca Farklı Bir Mimariye Sahip Olacak Kafe ve Restoran Bölümü İle Hem Sporculara Hemde Turgutlu Halkına Eşsiz Lezzetler ve Zengin Menüler Sunacak…

-Kadınlara Özel Salon (Kadın Antrenörler Eşliğinde Sakin Bir Çalışma Ortamı Turgutlulu Kadınları Bekliyor) Bu Konsept Turgutlu’da Bir İlk Olacak.

-Çocuk Jimnastiği (Anne ve Babaları Spor Yaparken Çocuklarımız Ne Yapacak Derdine Son) Çocuklarınız, Çocuk Jimnastiği Üzerine Eğitim Almış Uzman Antrenörlere Emanet

-Bire Bir Dersler İle Gelişiminiz Daha Hızlı Olacak (Antrenman ve Beslenme Programları Kişiye Özel Amaca Uygun Olarak Hazırlanacak)

-BULLS GYM ve BULLS GYM PLUS Toplam 1400 m2 Kapalı Alanı İle Sizlere Profesyonel Ekibi İle Hijyenik, Ferah, Avrupa Standartlarında Makina ve Ekipman Donanımı İle Kusursuz Bir Ortam Sunacak.

EN İYİSİ, EN YENİSİ…

Gelişmelerden Ve Erken Kayıt Avantajlarından Haberdar Olmak İçin: instagram: bullss_gym

Bir Yorum Yazın