Turgutluspor 20 oyuncu ile yollarını ayırdı

  • Haberin Tarihi: 13 Ağustos 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor 20 oyuncu ile yollarını ayırdı

Turgutluspor yeni yönetim ve yeni teknik heyet ile yeniden yapılandı. Kırmızı siyahlılar geçen seneden 20 oyuncu ile yollarını ayırırken 15 yeni transfer yaptı, geçtiğimiz sezondan ise 7 isim takımda kaldı.

TFF 3.lig 2.grup temsilcisi Turgutluspor yeni sezon öncesi sil baştan yenilendi. Takımda geçen sezondan 7 oyuncu kalırken 15 oyuncu transfer edildi, 20 oyuncu ile yollar ayrıldı.

Kırmızı siyahlılar Baturay Arslanhan, Cihan Şentürk, Emre Avcı, Emre Kars, Ertuğrul Yıldırım, Fatih Arat, Fatih Ergen, Furkan Mehmet Tuncer, Gökhan Cingirt, Mehmet Berber, Mehmet İncebacak, Mehmet Can Küçükalioğlu, Melih Vardar, Necati Açıksöz, Özkan Toprak, Salim Uzun, Şeyhmus Abdülkadir Aksu, Tayfun Yanar, Yusuf Yıldırım ve Zihni Aydın ile yollarını ayırdı.

Turgutluspor dış transferde 15 imza attırdı. Ferhat Katipoğlu, Mithat Yaşar, Onur Garip, Abdülkadir Akyıldız, Samet Günhan, Hayrullah Çelik, Mehmet Kuruoğlu, Yiğit Yöney, Emre Keskin, Can Sevinç, Yasin Reis, Alperen Doğan, Fatih Demirlek, Muhammed Can ve alt yapıdan Yunus Yağız ile sözleşme imzaladı.

Takımda geçen seneden Güner Okay, Kadir Torbacı, Necmi Çoban ve alt yapıdan Mustafa Yılmaz, Oğuzhan Kanmaz, Fadıl Karada ve Sezer Batuhan Turhal kaldı.

Kartepe kampını tamamlayan ve Nazilli Belediyespor ile bir hazırlık maçı yapan kırmızı siyahlılar bayram dönüşü 16 Ağustos’ta Somaspor, 20 Ağustos’ta Kızılcabölük ve 25 Ağustos’ta Manisaspor ile hazırlık maçı yapacak.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın