Turgutluspor top başı yaptı(VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 16 Temmuz 2019
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Turgutluspor 2019-2020 sezonunun ilk antrenmanını kendi tesislerinde gerçekleştirdi. Top başı yapan kırmızı siyahlılarda teknik direktör Cüneyt Biçer;”Hedefimiz şampiyonluk demiyorum, seyir zevki yüksek ve keyif veren bir takım oluşturarak zirve yarışında olacağız” dedi.

TFF 3.lig 2.grup temsilcisi Turgutluspor yeni sezon öncesi Irlamaz tesislerinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi. İç ve dış transferlerin yanı sıra alt yapıdan A takıma çıkan isimlerin ve denenme sürecinde olan isimlerin katıldığı ilk antrenman Cüneyt Biçer nezaretinde gerçekleştirildi. Yeni sezona yeni yönetim ve yeni teknik heyet ile başlayan Turgutluspor kamp sürecinin ilk etabını kendi tesislerinde sürdürecek. Kırmızı siyahlılar ikinci etap için Kartepe’nin yolunu tutacak.

Top başı yapan Turgutluspor’da teknik direktör Cüneyt Biçer uzun bir kamp dönemi geçireceklerini belirtti ve kamp sonunda lige hazır hale geleceklerini ifade etti. Biçer özlenen Turgutluspor’u sahaya yansıtmak için mesai harcayacaklarını ifade ederken;”Hazırlıklarımıza kendi tesislerimizde başladık, tüm Turgutluspor camiasına hayırlı olsun. 20 oyuncu ile top başı yaptık, gelecek oyuncularımız var. 25 Temmuz’a kadar kendi tesislerimizde kamp yapacağız, daha sonra Kartepe’de kamp yapacağız. Kamp sürecini iyi değerlendirip yeni sezona hazır halde girmek istiyoruz. Kamp sürecinde de eksiklerimize bakacağız ve ona göre takviyeler yapacağız. İnşallah keyifli, sonu iyi yerlerde biten bir lig yaşarız. Şuanda prensip anlaşmasına vardığımız isimler var, bunun dışında 4-5 transfer daha yapacağız. Hedefimiz, olabildiğince en üste yerde olabilmek. Bunun adı bir üst lige çıkmak ama şampiyonluk kelimesini kullanmak çok kolay değil, yıl içerisinde doğru yerlerde doğru işler yaparak hedefe ulaşmak istiyoruz. Keyif veren ve keyif alan bir takım oluşturma hedefindeyiz”dedi.

 

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • ömer
    16 Temmuz 2019 13:16

    bu sene düşmeye oynarız..

Bir Yorum Yazın