Turgutluspor’da bilmece, Ramazan Kurşunlu antrenmana çıktı, oyuncular antrenmana gelmedi (VİDEO)

  • Albümün Tarihi: 11 Mart 2021
  • Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Turgutluspor yönetimi Sivas Belediyespor maçında alınan beraberlik sonrası akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada teknik direktör Ramazan Kurşunlu ile karşılıklı anlaşılarak yolların ayrıldığını açıkladı. Açıklama sonrası bir basın açıklaması yapan Kurşunlu:”Görevimin başındayım, bana tebliğ edilen bir durum yok. Takımımla antrenmana çıkacağım”dedi.

Pazar günü evinde Etimesgut ile karşılaşacak olan Turgutluspor’da yönetim ile teknik heyet arasında ayrılık krizi çıktı. Yönetim sosyal medya üzerinden teknik direktör ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı dedi ancak Ramazan Kurşunlu görevinin başında olduğunu açıkladı.

Bugün yapılacak olan antrenman için Ramazan Kurşunlu ve ekibi antrenman sahasında hazır bulundu ancak yönetim takımın antrenmana çıkmaması yönünde karar aldı. Takım oyuncuları alınan karar sonrası antrenmana çıkmadı, Ramazan Kurşunlu ve ekibi sahada yerini aldı ve bir süre bekledikten sonra tesislere döndüler.

Antrenman sahasında açıklama yapan Ramazan Kurşunlu:”Dün oynanan maçtan sıkıntılı gelişmeler olmuş ama bizim bundan haberimiz yok. Yönetim tarafından karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı diye bir açıklama yapılmış, bizim durumdan haberimiz yok. Biz antrenmanımıza çıktık ve görevimizin başındayız. Takdir başkanın, fesih etmek isterse fesih eder. Bizde yolumuza bakarız ama biz sahadayız ve görevimizin başındayız”dedi.

Yönetim ise konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmazken Ramazan Kurşunlu’nun sözleşmesinin tek taraflı fesih edileceği öğrenildi.

 

 

Bir Yorum Yazın