Turgutluspor’da Nazım Gülay sesleri

  • Haberin Tarihi: 12 Haziran 2019
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor’da Nazım Gülay sesleri

Turgutluspor’da yeni yönetimin birinci gündem maddesi teknik direktör konusu. Kırmızı siyahlılarda yeni teknik adamın kim olacağı netlik kazanmazken genç teknik adam Nazım Gülay’ın ismi sık sık gündeme geliyor.

TFF 3.lig temsilcisi Turgutluspor’da yeni oluşan yönetim masaya teknik direktör konusunu yatırdı. Sözleşmesi devam eden Ahmet Duman’ın durumunun yönetim görüşü sonrası netlik kazanacağı öğrenilirken Duman’la devam edilmemesi durumunda Turgutlulu genç teknik adam Nazım Gülay’ın takımın başına geçebileceği kulislerde konuşulmaya başlandı.

Turgutluspor’un alt yapısından yetişen ve Turgutluspor’da yardımcı antrenörlük görevini yürüten ve Aydınspor 1923, Kırşehir Belediyespor gibi takımlarda yardımcı antrenör olarak şampiyonluk yaşayan ve bir çok farklı takımda 2.lig ve 3.lig play off’larında yer alan genç teknik adam Nazım Gülay ismine yönetimin sıcak baktığı öğrenildi. Turgutluspor başkanı Hüseyin Güleç ve yönetimin önümüzdeki günlerde teknik direktör konusunu netleştireceği öğrenildi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın