Turgutluspor’da şok istifa

  • Haberin Tarihi: 17 Eylül 2020
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor’da şok istifa

Turgutluspor’da yeni sezonun ilk maçına sayılı saatler kala şok istifa geldi. Turgutluspor’un şampiyonluğunda pay sahibi olan ve takıma genel kaptanlık yapan Fahrettin Solmaz yeni görevinden istifa etti ve yeni başkan Taner Kestaneci’yi eleştirdi.

Solmaz yaptığı açıklamada;’TAKIMIMIZA PAZAR GÜNÜ OYNANACAK MAÇ ÖNCESİ ZARAR VERMEMEK İÇİN VE DAHA ÖNCEDE TANER KESTANECİ TARAFINDAN GÖREVİMİ DEĞİŞTİRMESİNE RAĞMEN Kİ BEN KONGREYE MEVCUT GÖREVİMİ YAPMAK ŞARTI İLE SAYIN BLD.BŞK.ÇETİN AKIN’IN İSTEĞİ ÜZERİNE YENİ YÖNETİM DE ADAY GÖSTERİLDİM. SIRF KLÜBÜMÜZ ZARAR GÖRMESİN VE MEVKİ MAKAM İHTİYACI OLMAYAN BİR İNSAN OLARAK VERİLEN GÖREVİ KABUL ETTİM . ÇÜNKÜ BEN YOLA ÇIKTIĞIM İNSANI YARI YOLDA BIRAKMAM AMMA VELEKİ TANER KESTANECİ EGONUN TAVAN YAPTIĞI VE BİR ÖNCEKİ DÖNEMİN BAŞARISINI HAZMEDEYEN BİR İNSAN İLE TURGUTLUSPOR GİBİ DEĞERLİ BİR KLÜBE SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞTIM. MAALESEF YANLIZ KALDIĞINIZ DURUMDA BU SEFER SİZ BAZI ŞEYLERİN ÖNÜNE GEÇEMEZSİNİZ. BENİM TURGUTLUSPORDAN HİÇ BİR BEKLENTİM OLMADI VE OLAMAZ. MENFAAT VE ÇIKARCILIĞIN OLDUĞU BİR YERDE ONURSUZLUK VE KAREKTERSİZLİK OLUR. BEN FAHRETTİN SOLMAZ-SOLMAZ BLOK OLARAK BİR YERLERE TIRNAKLARIMLA GELDİM. BAZEN İNSANLARA BUNU ANLATAMIYORSUNUZ. TURGUTLUSPOR’A BAŞARI SAĞLAMAK AYNI . KİMİ PARASI İLE BİR MAKAMA GELİR KİMİ DE SEVİLDİĞİNDEN ,DÜRÜSTLÜĞÜNDEN KİMİDE İNSANLIĞI İLE BİR YERLERDE OLUNMASI DEĞER GÖRÜLÜR. BEN 1987 den BERİ SİYASİ KİMLİĞİ BELLİ OLAN VE MÜCADELEMDE HİÇ BİR ZAMAN BEKLENTİ İÇİNDE OLMAYAN BİR İNSANIM. GEÇEN SENE BENİ TURGUTLUSPOR YÖNETİMİNE DAVET EDEN DEĞERLİ İNSANLAR BANA GÜVENEREK BULUNMAMI İSTEDİ. ÇOK ŞÜKÜR BAŞTA BELD.BŞK. SN. ÇETİN AKIN ve 9 KİŞİLİK YÖNETİM KURULUMUZ İLE ONURLU VE BAŞARILI BİR SEZONU KUPA İLE TAÇLANDIRDIK. BANA VE BİZE GÜVENEN İNSANLARI ÇOK ŞÜKÜR MAHÇUP ETMEDİK. FAZLA UZATMICAM BU AKŞAMKİ YEMEKTE MÜLKİ AMİRLERİMİZİ FORMA İLE ONURLANDIRMAMIZI ÇOK GÖREN KLÜP BAŞKANI BEN VE AKEDEMİSYEN OLAN SEVGİLİ DİLEK HOCAMA LAYIK GÖRMEMELERİNİ ESEFLE KINIYORUM. BEN ONURLU BİR DAVANIN HER ZAMAN ARKASINDA DURAN BİR İNSANIM. BEN İLK GÜN GÜVENMEDİĞİM AMA SABIR DEDİĞİM YERDE TÜM TURGUTLUSPOR CAMİASINDAN ÖZÜR DİLEYEREK TURGUTLUSPOR DAKİ YÖN.KRL.GÖREVİMDEN İSTİFA EDİYORUM. ONURLU BİR MÜCADELENİN OLDUĞU HER YERDE GÖVDEMİZ VE BAŞIMIZLA HEP BERABER OLMA DİLEĞİYLE. SERMAYENİN VE SÖMÜRGENİN OLMADIĞI HAKİM OLMADIĞI EGEMEN OLMADIĞI BİR YERDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE. HAKKINIZI HELAL EDİN . SEVGİYLE ve SAYGILARIMLA”dedi.

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • hasan hüseyin
    18 Eylül 2020 10:08

    hem beklentim yok diyor hemde bana ödül verdirtmediler diyor..istifa etmesi çok yerinde bir karar olmuş.çok sevindik.. zaten yakışmıyordu.

Bir Yorum Yazın