Turgutluspor’un yeni başkanı Bülent Daşkan

  • Haberin Tarihi: 28 Haziran 2022
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Turgutluspor’un yeni başkanı Bülent Daşkan

Turgutluspor’da yapılan olağan kongrede tek liste halinde seçime gidildi. Kongrede Turgutluspor’un yeni başkanı Bülent Daşkan seçildi.

Turgutluspor’da ilk ertelenen kongrenin ikincisi Turgutlu Belediyesi Spor Salonunda gerçekleştirildi. Adaylığını açıklayan Bülent Daşkan ve ekibi göreve talip olurken kongreye saatler kala Turgutluspor’un eski kaptanı Sadullah Erarslan’da göreve talip olduğunu kamuoyuna duyurdu. Ancak başkan adayı olmak isteyen Sadullah Erarslan’ın üyeliği bulunmadığı için tüzük gereği seçime katılamayacağı açıklandı. Erarslan’ın adaylığı düşerken seçime Bülent Daşkan’ın listesiyle gidildi.

Açık oylamada Bülent Daşkan, Turgutluspor’un yeni başkanı seçildi. Daşkan’ın listesinde İbrahim Gökdere, Ali Hikmet Nasuhoğlu, Cüneyt Bulman, Hasan Eğilmez, Şükrü Eğilmez, Kadir Şakar, Tarık Kayabaş, Burhan Gündüz yer aldı.

Kongrede divan başkanlığına TUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, katip üyeliklere Hüseyin Maliz ve Sabri Toker seçildi. Kongrede Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’da yer aldı.

Yeni başkan seçilen Bülent Daşkan, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Daşkan:” Bugün Turgutluspor için yeni bir sayfa açılıyor. Artık kaybedecek tek bir dakikamız bile yok. Yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Kentin tüm paydaşlarıyla özlenen Turgutluspor’u oluşturmak için mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Başkan adayı olmak isteyen üyeliği bulunmadığı için tüzük gereği seçime katılamayan Sadullah Erarslan ise bir konuşma yaparak maddi ve manevi olarak Turgutluspor’un her zaman yanında olacağını ifade etti.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın