Yaser Yüce ve Doğukan Delimehmet imza attı

  • Haberin Tarihi: 16 Temmuz 2021
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yaser Yüce ve Doğukan Delimehmet imza attı

Yeni sezon öncesi Teknik Direktör Kazım Akgün’ün raporu doğrultusunda transferler yapan Turgutluspor, kadrosuna 2 oyuncu daha takviye yaptı.

Turgutluspor, son olarak geçen sezonu Çankaya FK kiralık olarak geçiren Trabzonsporlu orta saha oyuncusu Yaser Yüce ve sol kanat oyuncusu Doğukan Delimehmet’e ile 2 yıllık anlaşmaya vardı.

Yeni transferler Yaser Yüce ve Doğukan Delimehmet, Genel Kaptan Tolga Seyman’ın katıldığı törenle resmi sözleşmeye imza attı.

Genç oyuncular Yaser Yüce ve Doğukan Delimehmet, Turgutluspor gibi köklü bir kulübe geldikleri için mutlu olduklarını ifade ederek, “Yeni sezonda takımımızın vazgeçilmezi olmak için çalışacağız. Bize güvenen ve inanan insanları mutlu etmek için sahada canla başla çalışacağız. Anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun.” Dedi.

Yaser Yüce ve Doğukan Delimehmet’i kadrolarına kattıkları için mutlu olduklarını belirten Genel Kaptan Tolga Seyman, “Gerek Yaser gerekse Doğukan futbola ve başarıya aç oyuncular.İki genç oyuncumuza yeni sezonda başarılar diliyorum. Anlaşma her iki taraf içinde hayırlı ve uğurlu olsun.” Dedi.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın