Zekeriya Kaya;” Siyasette talep ve sorumluluk vakti gelmiştir”

 • Haberin Tarihi: 12 Aralık 2019
 • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
 • Googleda Paylaş
 • Twitterda Paylaş
 • Facebookta Paylaş
Zekeriya Kaya;” Siyasette talep ve sorumluluk vakti gelmiştir”

AK Parti’den Turgutlu İlçe Başkanlığı görevinden ayrılan Kazım Dilek’ten sonra henüz ilçeye yeni bir başkan ataması yapılmadı. AK Parti’de milletvekili aday adaylıkları süreci yaşayan ve Ak Parti’de uzun yıllar yer alan Zekeriya Kaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kafalarda soru işareti bıraktı.

Yeni ilçe başkanının kim olacağı merakla beklenirken Zekeriya Kaya’nın;”Siyasette artık talep vakti gelmiştir, sorumluluk vakti gelmiştir” açıklamaları Kaya’nın yeni ilçe başkanı olabileceği yorumlarını güçlendirdi.

Kaya yaptığı paylaşımda”Siyasette artık talep vakti geldi. Sorumluluk Vakti Gelmiştir. Siyaseti önemsemeyen Müslümanları, Müslümanları önemsemeyen siyasetçiler yönetir. Liyakatsiz ve haksız şekilde davası ve şuuru olmayan ,bu güne kadar siyasette yer alarak ;Devlet ile Millet arasına Köprü kurmak yerine adeta hayal kırıklığı ve hüsran yaratarak hem liderini hemde milletini üzen kişilerin artık milletin koltuklarını ,milletin adamlarına bırakma vakti gelmiştir. Vakit sahayı boş bırakma vakti değildir. Sorumluluk sahibi Vatan Sever kişilerin; Davası ve şuuru olan milli gençliğin, Görev alma vakti gelmiştir.Bu güne kadar ; Görev istenmez verilir dendikçe maalesef sorumluluk almaktan uzaklaşıldı ve bir çok yanlış kimliklerin önünü açıldı. Umarız ki üst düzey siyasetçiler eski yöntemlerden vazgeçerler ve millete artık kulak verirler. Aksi halde ;” Hak ve Hakikat karşısında haksızlığa karşı ADALET ” mekanizmasını uygulamayanlar kaybederler. Hain Nemrut’un ve bu günkü hainlerin karşında İbrahim’in yanında var olmak duygusu ile;“Senin taşıdığın bir yudum suyla bu koca ateş söner mi ” diyenlere ; Tarafını belli etmek adına “Sönmesede bu yolda ölürüm” diyebilecek bir imanı kalbe sığdırabilmektir. Dava delisi olmak, dert sahibi olmaktır. Davası büyük olan Siyasetçilerin , dert sahibi olan ve bedel ödeyen milletine sahip çıkma vakti gelmiştir. Bir soru gelirse ya sen diye, Soran olursa sen hazır mısın diye ? Cevabımız : “Biz bu yolda öldük, yine ölürüz,yine ölürüz” deriz, geçeriz. ” Balık bilmezse Halik bilir” Umarım yanılmıyorumdur”ifadelerine yer verdi.

 

Anahtar Kelime:

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • biyomedikal
  13 Aralık 2019 08:20

  ben turgutluda yaşayan biriyim ve akp ilçe başkanlarının
  sayın ömer baysan
  sayın hüseyin azman
  sayın mürşit gedizli
  sayın kazım dilek
  bu kişilerle tanışma fırsatı buldum hepsinin söylemi aynı güçlü türkiye güzel turgutlu ama işin aslı hiç öyle değil hizmetmiş yada ülke adına iyi şeyler yapmakmış sevdamız hizmet gücümüz millet derler bunların hizmetleri sadece onu bunu nasıl nerede işe sokarız kimin koltuğunu nasıl sağlamlarız sadece akp seçim süreçlerinde onlara destek olduğu için iki koyun güdemeyecek insanları devlet hastanesi ve bazı kurumlara nasıl soktukları düşünsenize devlet hastanesinde sadece akp yöneticilerini karşılayan onların tedavi işleri ile ilgilenen personel var onun için kimse hizmet delisi olmasın sadece kalbi ile dinleyen allah korkusu olan bir başkan olsun

Bir Yorum Yazın