Zeynep’in yardımına Başkan Akın koştu

  • Haberin Tarihi: 1 Haziran 2020
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Zeynep’in yardımına Başkan Akın koştu

Turgutlu’da lenfoma kanseri olan 7 yaşında Zeynep Güneş’in  yardım çağrısına Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın sessiz kalmadı. Akın minik Zeynep’i ve ailesini ziyaret etti. Başkan Akın ailenin tüm ihtiyaçları bir hayırsever ile birlikte karşıladı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Gülsüm ve Kutbettin Güneş’in 4 çocuğundan biri olan 7 yaşında ki Zeynep’in böbreğinde ki tümor nedeniyle sağ böbreği alındı. Lenfoma kanseri tanısı konan ve geçtiğimiz günlerde ilk kez Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesinde kemoterapi gören minik Zeynep hastalığı nedeniyle okula gidemedi ve koronavirüs nedeniyle okulların kapanmasıyla okul hasreti ikiye katlandı.

Yapılan haberle yardım çağrısını Turgutlu’ya duyuran 7 yaşında ki Zeynep Güneş’i ve ailesini Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ziyaret etti. Başkan Akın minik Zeynep’i ve ailesini ziyaret etti. Başkan Akın ailenin tüm ihtiyaçları bir hayırsever ile birlikte karşıladı.

Çetin Akın baba Kutbettin ve anne Gülsüm Güneş ile özel görüşerek Zeynep hakkında bilgiler aldı. Manisa’ya kemoterapiye gidecek olan Zeynep içinde belediye başkanı Çetin Akın makam aracını tahsis etti. Bundan sonra Güneş ailesi tedavi için Belediye Başkanı Çetin Akın’ın makam aracını kullanacak.

(NOT: HABER SONRASI BİR ÇOK VATANDAŞIMIZ SİTEMİZ ÜZERİNDEN GÜNEŞ AİLESİNE DESTEKTE BULUNMAK İSTEDİ. BU NEDENDEN DOLAYI AİLENİN ADRESİNİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ. AİLE MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ ŞİRVAN SOKAK NUMARA 18’DE ZEMİN KATTA İKAMET EDİYOR.)

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın